JAK MOŻESZ POMÓC

odbierz naklejkę lub znicz

Nasza akcja zorganizowana będzie za zasadzie zbiórki publicznej. W pierwszym roku będzie zorganizowana w wielu szkołach publicznych, prywatnych, przedszkolach, szkołach tańca, halach sportowych, teatrach na terenie kilku województw. Będziemy też w innych miejscach do których tylko dotrą nasi wolontariusze. Zapraszamy również do pomocy partnerów (firmy, sieci sklepów, szkoły, instytucje czy firmy przewozowe) którzy pomogą nam w dystrybucji zniczy.

kontakt

wspomóż wpłatą

Pomysł Fundacji Wszystkich Świętych narodził się w roku 2015. Nasza inicjatywa spotyka się od początku z bardzo pozytywnem odbiorem napotkanych ludzi. Potrzebujemy jednak funduszy na podstawowe działanie. Tylko dzięki Państwa pomocy będziemy mogli zdziałać więcej, pracować intensywniej i dotrzeć do większej ilości potrzebujących ludzi. Potrzebujemy funduszy na podstawowy sprzęt i materiały biurowe. Każda Państwa wpłata zostanie przeznaczone na działania statutowe Fundacji za co serdecznie z góry dziękujemy!

NR KONTA

Wskaż osobę potrzebującą

Może potrzebujesz pomocy bądź ktoś z Twojego otoczenia. Odezwij się do nas. W miarę możliwości postaramy się dotrzeć z pomocą do Ciebie. Napisz do nas maila. Odezwij się na Fecebook'u. Nasza Fundacja skierowana jest do wszystkich osób potrzebujących. Będziemy próbowali również pomóc tym, którzy z racji na dużą odległość nie mogą w prosty sposób pojawić się na grobie bliskiej osoby. Nasi wolontariusze zajmą się nagrobkiem takiej osoby i prześlą Ci zdjęcie byś mógł być spokojniejszy.

kontakt

wolontariat i praca

Jak każda fundacja potrzebujemy wokół siebie ludzi zaufanych. Nasz pomysł zrodził się z dobroci serca i chęci pracy dającej w życiu prawdziwy sens. Co może dawać więcej satysfakcji niż pomoc drugiemu człowiekowi... Przy okazji naszej akcji będziemy potrzebować takich ludzi. Chcących zrobić w życiu „coś więcej”. Zgłaszając się do nas możesz zostać wolontariuszem, pomóc na wiele różnych sposobów a i w niedalekiej przyszłości może dołączysz do naszej ekipy. Zapraszamy do kontaktu!

kontakt

1 % podatku

Możliwość przekazywania 1% podatku dochodowego weszła w życie 1 stycznia 2004 roku wraz z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. 2003 nr 96 poz. 873). Na jej mocy podatnik płacący podatek dochodowy od osób fizycznych może przeznaczyć 1% swojego należnego podatku na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego znajdującej się na oficjalnej liście tego rodzaju organizacji.Status organizacji pożytku publicznego będziemy mogli uzyskać po 2 latach działalności w tym obszarze. Do tego grona dołączymy więc niebawem o czym niezwłocznie Państwa poinformujemy 😉

kontakt