Ruszamy z 4. Zbiórką Wszystkich Świętych 2020!

Rozpoczęliśmy kolejną edycję Zbiórki Wszystkich Świętych!

Mimo dziwnych czasów, z jakimi przyszło nam się mierzyć, nie zwalniamy tempa. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się i wzięcia udziału w 4. Zbiórce Wszystkich Świętych.

Tegoroczna zbiórka została zgłoszona w Ministerstwie Zdrowia i jest zarejestrowana pod nr 2020/2556/OR.

Do naszej akcji przyłączają się już kolejne szkoły, przygotowujemy materiały i dokumentację, aby za chwilę ruszyć pełną parą, jak co roku! Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że przeprowadzenie zbiórki w każdej ze szkół możliwe jest przy pełnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Każda ze szkół otrzymuje od Fundacji materiały niezbędne do wzięcia udziału w zbiórce, którą następnie samodzielnie prowadzi wewnątrz z pomocą Uczniów-Wolontariuszy.

Efekt trzeciej zbiórki był już trzykrotnie lepszy niż w pierwszym roku naszej działalności. Przebijmy w tegorocznej akcji kwotę z roku 2019 i pokażmy, że nadal nie boimy się pomagać! W sąsiedniej zakładce będziemy uaktualniać na bieżąco listę szkół przyłączających się do 4. Zbiórki Wszystkich Świętych.

Tam, gdzie tylko się pojawiamy akcja spotyka się z pozytywnym odbiorem, a efekty są dla naszych Podopiecznych często zbawienne. Pomóżmy kolejnym osobom i zróbmy przy okazji dnia Wszystkich Świętych dobry uczynek.

Warto pomagać!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.